Drupal tanınmış bir açık kaynaklı web içerik yönetim sistemidir. Karmaşık ve özelleştirilmiş web uygulamalarının geliştirilmesini sağlayan sağlam ve güvenli bir araçtır. Bir Drupal Geliştirme Şirketi olarak Magnec, müşterinin işi ve gereksinimleri hakkında kapsamlı bir değerlendirme yapar. Geçmiş performansımız, müşterilerin size özel çözümler geliştirirken sunduğumuz esnek katılım modellerine nasıl değer verdiğini göstermektedir.

Drupal web tasarımı, son kullanıcılar için sezgisel bir deneyim yaratmaya yardımcı olur. Bu platform İşletmelerden Hükümetler'e ve Medya Şirketlerinden KOBİ'lere kadar değişen kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcı, iş, endüstri ve dikey ihtiyaçlarınızı karşılamak için Drupal tabanlı deneyiminizi bizimle yaratın. İş ve BT gereksinimlerinizin kapsamlı bir değerlendirmesine dayanan doğru geliştirme çözümlerini sunuyoruz.

Drupal hızlı, zengin içerikli ve düzenli olarak güncellenen bir platformdur. Kredisine 1.015.000'den fazla site ile benzersiz özellikleriyle günde milyonlarca ziyaretçiye hitap eden web siteleri oluşturmamıza yardımcı olur. Biz Magnec olarak;

Ölçeklenebilir ve uyarlanabilir
Hızlı ve güvenli
Diğer üçüncü taraf uygulamalarıyla sorunsuz entegrasyon
Site yöneticileri için yönetim kolaylığı (BT desteği olmadan)
SEO dostu
Kullanıcı dostu

Bu mükemmel özelliklerin ötesinde, Drupal CMS teknolojisindeki güç ve esneklik, bizim geliştirme konusundaki yetkinliğimiz, en zorlu ihtiyaçları karşılamamızı sağlar.

Magnec, Drupal Web Sitesi Geliştirme çözümlerine gerçek bir uygulama tabanı ve güvenilirlik, performans ve dayanıklılığı garanti eden bir dizi iyi geliştirme uygulaması sunar. Drupal aktif bir topluluk sunmaktadır (yaklaşık 45.000 topluluk modülü mevcuttur); bu, onu çok rekabetçi maliyetlerle işlevsel açıdan zengin siteler geliştirmek için ideal kılar.

Teknoloji eko sistemi hakkında derinlemesine bilgimiz, projelerinizin beklenmedik çıkmazdan korunmasına yardımcı olur. Drupal Geliştirme şirketi olarak, işinizin en özel ve karmaşık ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış modüller geliştirmek için bu teknolojinin zenginliğinden faydalanıyoruz.