Drupal nedir ve neden Drupal doğru seçimdir?

Web içeriğini kanallar ve cihazlar arasında yönetmenize ve dağıtmanıza yardımcı olan dünyanın önde gelen dijital deneyim platformunu karşılayın. Drupal, kurumların daha iyi siteler ve deneyimler oluşturmalarını sağlar. Küresel girişimler, markalar, hükümetler, kolejler ve üniversiteler, STK'lar ve diğer kuruluşlar, Drupal'ı kullanarak web sitelerinde ve daha fazlasında kullanıcılarla iletişim kurabiliyor, doğru içeriği doğru kullanıcılara sunabiliyorlar.

Drupal 8, dünyanın en çok kullanılan kurumsal web CMS'sinin en yeni, en büyük sürümüdür. Hızlı. Esnek. Drupal 8, açık kaynak topluluğundan yoğunlaştırılmış yeniliklere dokunuyor. Başarılı dijital deneyimler için işinize değer katabilir ve işlerinizi yeni yeteneklerle düzenleyebilirsiniz.
Drupal 8, kuruluşunuzdaki çevrimiçi içeriği ve dijital deneyimi destekleyen herkes için bir şey sunar: iş karar vericileri, site yöneticileri, dijital pazarlamacılar, içerik yöneticileri, web geliştiricileri, teknik mimarlar ve BT uzmanları.

Fiyat ne kadar tutacak?

Drupal her zaman Açık Kaynak olmuştur, bu nedenle çekirdek yazılım ücretsizdir. Bununla birlikte, Drupal'ın kendisi ücretsiz olsa da, onu hayata geçirmek için profesyonel bir tasarım ve geliştirme ekibine ihtiyacınız olacaktır. Projeniz hakkında daha fazla şey bilmeden, bunun ne kadar tutacağını size söyleyemeyiz, ancak bir konuşma başlatmak size bir şey yapmayacaktır, bu yüzden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Web sitesi projenizi duymak isteriz!

Nasıl yardım edebiliriz?

Ufukta bir Drupal projesi varsa veya mevcut bir sürümden Drupal 8'e yükseltmek istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz ve bir konuşma başlatmayı çok isteriz.