BİZ KİMİZ?

Bizler güvenlik düzeyi yüksek ve google dostu siteler inşa ediyoruz. Yaptıgımız projelerde kullanıcıların geri dönüşüm oranını artırmayı hedefleyen, kullanıcı odaklı web siteler ve özel e-ticaret çözümleri üretiyoruz. Projelerinizi geliştirelim ve sektörde arzu ettiğiniz hedefe Magnec ile zaman ve nakitten tasarruf edin

Magnec, açık kaynak teknolojileri kullanarak en üst düzey Web çözümleri geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Bizler son derece işlevsel çevrimiçi deneyimler oluşturmak için, sektörün önde gelen açık kaynak kodlu bir içerik yönetim platformu olan Drupal den güç alırız ve Drupali kullanırız.  Temelinin sağlam, uygulamasının kolay ve güvenlik düzeyinin yuksek olması, platform olarak Drupali seçmemizi saglamıştır. Magnec ekibi, Drupal yazılımına ve toplum içinde birçok önde gelen grup, şahıs ve firmalara ticari yada gönüllü katkıda bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir. Geliştirdiğimiz web uygulamalar üst düzey tasarıma, yüksek performansa ve işlevselliğe sahip olup, şirketlerin ve her ölçekteki kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Hedefimiz stratejik ve mimari yaklaşımı sürdürülebilir siteler inşa etmektir. Amacımız; kuruluşların, Web varlıkları ve organizasyonlarının büyümesine ve gelişimine katkı sağlamaktır.

Hizmetlerimiz ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olacağız.


magnec destek

DİJİTAL PROBLEMLERİNİZ ARTIK SORUN DEĞİL!

 

Size nasıl destek olabiliriz?

Magnec olarak, kuruluşların kesinlikle temel amaçı olması gereken dijital etkinlik ve verimlilik arttırma konularının yapılması gerekenler listesinde mutlaka yer vermeleri gerektiklerini düşünüyoruz.

Amaçımız  kurumsal stratejinizi belirlemenizde sizlere destek olmaktır. Arzu edilen başarılarınızı beraber kutlamak bizlerin harika hissetmesini sağlayacaktır.

Temel yaklaşımımız, işinizi ve karşınızdaki seçeneklerin ticari etkilerini daha geniş perspektifte ele almak ve uygulamada başarılı olmanızı sağlamaktır.

İnteraktif dijital bilgilerimiz ile tüm müşterilerimizi pozitif sonuçlara ulaşıyoruz.

Güç birliği yapmak için;