Drupal 8 ile İnovasyonu Keşfedin!

Neredeyse 4 yıllık kalkınma ve sayısız saatten sonra, piyasadaki en yenilikçi İçerik Yönetim Sistemi olan Drupal 8 burada.
Magnec, kuruluşların henüz Drupal'ın en gelişmiş sürümüne geçmesine yardımcı olmak için hazırlanmıştır.
Drupal 8, organizasyonunuzun başarılı bir şekilde ölçeklenmesine yardımcı olmak ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek ve web sitenizi daha faydalı kullanılmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir:

  • Geliştirilmiş Pazarlama Otomasyonu ve CRM entegrasyonları sayesinde artan dönüşümler
  • SEO sıralamalarını iyileştirmek ve sürdürmek için doğru araçlar
  • Geliştirilmiş uluslararasılaştırma ve erişilebilirlik özellikleri aracılığıyla müşteri tabanınızın tüm bölümlerini hedefleyin

Yükseltmeye hazır olduğunuzda, bir yol haritasına ihtiyacınız varsa ya da hala değerlendiriyorsanız, ekibimiz size yardımcı olabilir.

Drupal 8

Daha iyi performans ve ölçeklenebilirlik

Drupal 8'de önbellek ayarları daha önce olduğundan daha iyi ve varsayılan olarak daha iyi. Tamamen yeni bir sistem ile konfigürasyon yönetiminize ince ayar yapın. Şimdi, ortamlarınız arasında yapılandırma değişikliklerinizi taşımak çok daha kolay. Bu daha iyi dağıtım ve daha incelikli bakım sürecine sahip olduğunuz anlamına gelir. Gösterimler, içerik türleri, kullanıcı rolleri ve diğer özelliklerin bütünlüğünü hassas şekilde denetleyin. Yapılandırma bilgilerini merkezi bir konumda, tutarlı biçimde depolayın. Tüm bunlar artık Drupal’ın standart özelliğidir.

web site tasarımı

Drupal 8'e Hazır mısınız?

Çılgın ve proaktif ekibimiz ile projelerinizde size fayda sağlamak ve herhangi boyuta sahip tüm kuruluşlar için Drupal 8 web siteleri oluşturup devamlılığını sürdürmek, ve diğer tüm dijital sorunlarınız için bizimle güçbirliği yapabilirsiniz.

Magnec, organizasyonunuzun Drupal 8'e yükseltilmesine yardımcı olmaya hazırdır. Başlamak için bugün bize ulaşın!